About | Shows & Events | Pedigree Services | NJSA | Genetics & Technology | Seedstock EDGE | Blog

Shows/Events > NBS® Jr. Barrow Classic > Archive > 2013 Show Results

2013 Show Results

Judge: Jason Hirschfeld, Neb.

Champion Purebred Barrow Overall

Champion Purebred Barrow & Champion Yorkshire
Dalton Konz, Garner, Iowa
TBRO2 BROTHERLY LOVE 35-1 x TMF9 ICE AGE 1-4

 
Res. Champion Purebred Barrow & Champion Hampshire
Austen Irvin, Mooreland, Ind.
JLM1 PIVOT POINT 13-2 x TSOB0 GRUS CAPTIAL INVESTMENT

 

Duroc

Champion Duroc Barrow & Class 1 Winner
Thomas Trout, Huntington, Ind.
JSTT2 MONEYBALL 5-6 x RWG0 TRIBUTE 26-3

Res. Champion Duroc Barrow & Class 2 Winner
Kyleigh North, Wolcotville, Ind.
RBTD1 EARTHQUAKE 54-1 x BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 

BARROWS    CLASS 1     United Duroc Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 882-613 Thomas Trout Huntington, IN 50-5 JSTT2 MONEYBALL 5-6 RWG0 TRIBUTE 26-3
2 878-498 Chloe Studebaker Eaton, OH 8-3 SMIB1 ROYAL FLUSH 2-2 JLM0 RIB CRIB 26-8
3 867-514 Cassidy Shute Austin, MN 86-7 RWG1 BUCK NAKED 36-2 RWG9 DOUBLE SHIFT 169-1
4 844-415 Daniel Newnum Kingman, IN 6-3 DRS1 COMPLETE GAME 9-4 COLO9 BUCK A ROO 1-4
5 907-649 Bailey Farrer Royal Center, IN 26-3 MM2 RED MONSTER 10-6 3FSF9 APPLE PIE 6-4
6 777-622 Andrew Deschepper Altona, IL 9-2 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1 WBSR0 GATOR 1-4
7 712-495 Britney Adam Lathrop, MO 1-1 BEYE2 CHEAP THRILL 7-2 RWG0 EXTRAORDINARY 243-1
8 857-573 Creigh Rourke Iowa City, IA 7-2 LBYF2 FIRE IN THE HOLE 11-8 AJBK9 PSSS FINAL TOUCH 3-1
9 891-619 Noah Kitterman Hartford City, IN 9-1 OGL1 PSSS CHERRY BOMB 15-2 BEYE0 HIGH LIFE 37-4

BARROWS    CLASS 2     United Duroc Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 846-493 Khyleigh North Wolcottville, IN 9-2 RBTD1 EARTHQUAKE 54-1 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1
2 827-406 Blake Logan Atlanta, IN 4-4 CAIN2 KING 1-1 AZ9 HEADLINER 30-1
3 880-424 Raelynn Thompson Patoka, IN 9-2 OGL1 PSSS CHERRY BOMB 15-2 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1
4 821-453 Hallie Landry Jeanerette, LA 18-2 RWG2 SANCHO 52-1 HAT6 SEMINOLE WIND 43-4
5 720-568 Reece Becker Alexander, IL 11-2 CMJW0 TULSA TIME 6-1 SNSS9 HIGH PROFILE 124-4
6 832-654 Carly Lukas Jefferson, WI 4-6 CAIN2 KING 1-1 HD0 ASIA 46-3
7 801-473 Adam Graddert Geneseo, IL 22-5 SNSS9 HIGH PROFILE 124-4 MMDS0 TRIPLE ROCK 2-6
8 889-633 Austin Wampler Milton, IN 41-4 STN1 CARL 51-2 ADJN0 LIFE BLOOD 6-9
9 814-589 Kelly Jones Colfax, IL 1-1 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1 BEYE0 INTEGRITY 19-3
10 744-422 Jacob Chenoweth Portland, IN 27-9 BEYE0 INTEGRITY 19-3 RWG8 FULL SHIFT 145-1
11 723-507 Dalton Bennett Durand, IL 27-3 ACGF2 FLASH DRIVE 12-4 AZ9 HEADLINER 30-1

BARROWS    CLASS 3     United Duroc Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 872-521 Dillon Smith Clinton, IL 6-7 CAIN2 KING 1-1 HURD0 GAME CHANGER 49-4
2 901-460 Tj Hanson Scarville, IA 47-6 SMBR2 FIRE DOWN BELOW 14-2 NBD1 G2 56-3
3 856-547 Blake Roselieb Annawan, IL 22-4 SNSS9 HIGH PROFILE 124-4 MMDS0 TRIPLE ROCK 2-6
4 733-401 Mallory Butler Vincennes, IN 15-7 SMIB1 FULL HOUSE 2-1 BEYE1 TCG HIGH TREASON 9-3
5 877-564 Sarah A Strathman Brodhead, WI 12-9 BMFI0 GRUS BIG BUCK 15-1 BFI1 DOCS CHOICE 1-8
6 868-552 Marissa Shute Austin, MN 86-3 RWG1 BUCK NAKED 36-2 RWG9 DOUBLE SHIFT 169-1
7 876-576 Kryon Stone Wataga, IL 9-9 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1 WBSR0 GATOR 1-4
8 860-678 Heather Schnitker Alden, IA 10-7 RARD1 POLE POSITION 27-1 AZ9 HEADLINER 30-1

BARROWS    CLASS 4     United Duroc Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 807-544 Rayna Hodgson Greeley, CO 13-2 CAIN2 KING 1-1 RWG0 MEATPACKER 93-4
2 733-402 Mallory Butler Vincennes, IN 47-2 OGL1 PSSS CHERRY BOMB 15-2 PWA0 RED DIRT 1-9
3 845-487 Khyleigh North Wolcottville, IN 8-6 OGL1 PSSS CHERRY BOMB 15-2 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1
4 847-683 Alyssa Nettleman Bangor, WI 1-2 CAIN2 KING 1-1 NBD0 PSSS BUCK CHERRY 63-1
5 839-587 Allison Mccullough Clifton, IL 17-4 BEYE1 PSSS HIGH ROLLER 9-1 RWG8 FULL SHIFT 145-1
6 847-684 Alyssa Nettleman Bangor, WI 4-1 SDF2 RED RUM 8-7 NBD0 PSSS BUCK CHERRY 63-1

 

Hampshire

Champion Hampshire Barrow & Class 3 Winner
Austin Irvin, Mooreland, Ind.
JLM1 PIVOT POINT x TSOB0 GRUS CAPITAL INV

Res. Champion Barrow & 2nd Class 3
Daniel Newnum, Kingman, Ind.
HESP2 MAYHEM 11-2 x HH0 HOME BOY 100-3

BARROWS    CLASS 1     Hampshire Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 732-416 Maddi Butle Vincennes, 9-1 CPTS2 GAME ON 13-8 JLM9 TCG AUGUSTA 18-1
2 840-446 Anna Mills Clinton, IL 11-3 BOLN1 POINT MAKER 118-3 DPK7 GRUS SUN TEA 30-3
3 857-572 Creigh Rour Iowa City, 16-3 AAHH0 HOME COOKIN 2-2 6TKF7 PHENOM 16-4
4 822-524 Keri Landry Jeanerette, 61-2 HH1 WALK THIS WAY 95-3 JLM9 TCG AUGUSTA 18-1
5 884-292 Olivia Vorp Adams, MN 37-4 BOLN1 POINT MAKER 118-3 SEDW9 SODA POP 2-1
6 873-670 Baily Sonka Newhall, IA 58-2 JL1 HES BACK 10-7 MVLS0 OH MY 3-1
7 831-648 Garrett Low Anderson, I 18-4 DVGG2 GRUS STALLION 18-14 BOLN8 HOME GROWN 99-3
8 896-411 Keaton Wood Tipton, IN 35-2 CPTS2 GAME ON 13-8 EC8 STAINLESS STEEL 54-11

BARROWS    CLASS 2     Hampshire Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 844-404 Daniel Newn Kingman, IN 9-4 BOLN1 POINT MAKER 118-3 APLS8 JUDGEMENT DAY 3-4
2 807-543 Rayna Hodgs Greeley, CO 12-4 GMW1 HATS OFF 9-9 RSY9 PACKAGE 1-6
3 896-565 Keaton Wood Tipton, IN 18-2 DMP2 HOMETOWN HOOK UP 35-2 EVNW0 ITS TIME 25-4
4 742-423 Deanna Chen Portland, I 9-1 GMW1 LOOK AT ME 4-1 BOLN9 HOMEMADE 45-1
5 871-639 Logan Siere Keota, IA 4-5 EC2 MY TURN 65-3 SJSF0 TULSA 5-5
6 817-579 Jake Keppy Durant, IA 13-1 JL1 HES A TEN 10-10 DPK6 VAPOR 6-5
7 846-445 Khyleigh No Wolcottvill 20-4 CPTS2 GAME ON 13-8 JLM9 TCG AUGUSTA 18-1
8 772-442 Toni Chicos Alden, MN 12-4 CPTS2 GAME ON 13-8 MVLS0 OH MY 3-1
9 815-561 Paige Jones Colfax, IL 14-1 DMP1 FROZEN IN TIME 83-1 EC6 BLACK BELT 35-1
10 779-474 Nathan Dohe Watertown, 6-7 SV2 GREETER 29-1 JLM9 TCG AUGUSTA 18-1

BARROWS    CLASS 3     Hampshire Swine Registry   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 811-448 Abigail Irv Mooreland, 8-8 JLM1 PIVOT POINT 13-2 TSOB0 GRUS CAPITAL INVESTMENT
2 844-414 Daniel Newn Kingman, IN 7-7 HESP2 MAYHEM 11-2 HH0 HOME BOY 100-3
3 817-578 Jake Keppy Durant, IA 13-7 JL1 HES A TEN 10-10 DPK6 VAPOR 6-5
4 895-600 Annalee Wit Mooresville 10-6 BOLN1 HOMEMADE 17-4 JLM9 TCG AUGUSTA 18-1
5 863-575 Mercedes Sc Dalton, WI 17-3 BOLN1 HOMEMADE 17-4 WBL5 BOULDER 32-6
6 719-618 Zachary Bar Alpha, MN 66-5 EC2 7 UP 7-2 EC0 WOODY 122-2
7 783-666 James Earnh Albion, IN 36-4 JSE2 OZ 54-5 EBM8 HUGGY BEAR 9-7
8 789-607 Miranda Fel Alden, MN 3-3 BVBF0 RAISING CAIN 9-10 BVBF0 RAISING CAIN 9-10

 

Landrace

Champion Landrace Barrow
Mason Wright, Albany, Ind.
KTB1 TCG OUTLOOK 7-5 x KTB1 TCG OUTLOOK 7-5

Res. Champion Landrace Barrow
Jasmine, Padilla, Monmouth, Ill.
KTB1 TCG OUTLOOK 7-5 x KTB1 TCG OUTLOOK 7-5

BARROWS    CLASS 1     Landrace   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 897-464 Mason Wright Albany, IN 50-7 KTB1 TCG OUTLOOK 7-5 KTB1 TCG OUTLOOK 7-5
2 848-597 Jasmine Padilla Monmouth, IL 50-6 KTB1 TCG OUTLOOK 7-5 KTB1 TCG OUTLOOK 7-5
3 867-525 Cassidy Shute Austin, MN 12-3 AESL1 GRUS CHILL FACTOR 6-2 AESL1 GRUS CHILL FACTOR 6-2
4 816-418 Bailey Kemp Auxvasse, MO 7-5 DOVS1 QUICK CHANGE 1-2 DOVS1 QUICK CHANGE 1-2

 

Champion Yorkshire Barrow & Class 2 Winner
Dalton Konz, Garner, Iowa
TBRO2 BROTHERLY LOVE 35-1 x TMF9 ICE AGE 1-4

Res. Champion Yorkshire Barrow & Class 3 Winner
Daniel Newnum, Kingman, Ind.
SRF2 DOC LOGAN 7-5 x WGW9 THE GRIZZ 38-8

BARROWS    CLASS 1     American Yorkshire Club   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 848-532 Jasmine Padilla Monmouth, IL 17-5 SRF1 DOC HOLLIDAY 2-8 JRSP8 FIRST OBSESSION 44-5
2 716-420 Elise Bailey Curryville, MO 46-4 CCF2 STAND OUT 1-1 LFC9 WAY IN 94-4
3 880-449 Raelynn Thompson Patoka, IN 47-8 JJI1 SNOW PLOW 11-1 LFC0 PSSS STAMPEDE 76-5
4 849-615 Ty Papenhagen Blissfield, MI 30-2 WGW2 KING GEORGE 61-1 WGW0 DIEGO 77-8
5 905-594 Tyler Freyermuth Illinois City, IL 7-6 TBRO9 BIG SPLASH 64-1 MCLE9 BENCHMARK 16-1
6 830-629 Katie Loppnow Lake City, MN 15-3 WGW2 KING GEORGE 61-1 ARK1 FINAL DRIVE 130-10
7 837-661 Paige Mcatee Newhall, IA 76-5 BOLO2 SUMMER SHANDY 8-2 DPF8 OCEAN LINER 10-4
8 899-681 Alexandra Lodermeier Goodhue, MN 14-4 TBRO1 BIG TIMBER 17-2 ARK8 REVOLUTION 37-3
9 873-671 Baily Sonka Newhall, IA 68-6 BOLO2 SUMMER SHANDY 8-2 OCSG0 BIG EASY 11-7
10 852-631 Madeline Patterson Kenyon, MN 2-2 SRF2 DOC LOGAN 7-5 WGW9 THE GRIZZ 38-8
BARROWS    CLASS 2     American Yorkshire Club   JBC
Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 904-528 Dalton Konz Garner, IA 25-4 TBRO2 BROTHERLY LOVE 35-1 TMF9 ICE AGE 1-4
2 888-557 Bryce Walters Tampico, IL 2-6 WIU1 SHAKIN HANDS 17-11 JJI1 SNOWCAT 11-4
3 828-432 Hunter Logue Liberty, IN 26-9 MMGR2 DADDY SAYS 13-2 WGW9 MOONSHINE 72-4
4 804-541 Anna Hannon Rensselaer, IN 36-3 DRSC8 HIGH SOCIETY 1-1 DRSC8 HIGH SOCIETY 1-1
5 875-590 Brennan Steere Greene, IA 10-9 ARK1 FINAL DRIVE 130-10 SDH0 BUCKEYE 9-2
6 823-413 Cash Lehrman Spencer, SD 32-2 JRS2 GOOD TO GO 96-5 JGR9 MIGHTY MACK 58-5
7 795-610 Bailey Fritsch Dodgeville, WI 70-6 WJH1 ROUGHNECK 50-5 WJH7 LINEBACKER 140-2
8 837-660 Paige Mcatee Newhall, IA 34-5 BOLO2 SUMMER SHANDY 8-2 JJI8 PIPE BOMB 4-6

BARROWS    CLASS 3     American Yorkshire Club   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 844-425 Daniel Newnum Kingman, IN 13-2 SRF2 DOC LOGAN 7-5 WGW9 THE GRIZZ 38-8
2 888-556 Bryce Walters Tampico, IL 2-7 WIU1 SHAKIN HANDS 17-11 JJI1 SNOWCAT 11-4
3 826-592 Drew Lewis Clay City, IL 2-6 ABD2 HERE AND NOW 8-6 NCG9 EMPIRE 43-11
4 773-569 Grant Colvin Russellville, IN 31-3 NBD1 UNDER THE RADAR 182-8 WGW9 THE GRIZZ 38-8
5 856-515 Blake Roslieb Annawan, IL 1-5 HAMD1 LUCKY ELEVEN 11-11 KALE0 WILD FIRE 2-11
6 874-617 Braydan Steere Greene, IA 11-10 ARK1 FINAL DRIVE 130-10 MCLE9 DRIVE BY 1-1
7 720-534 Reece Becker Alexander, IL 13-3 SRF2 DOC LOGAN 7-5 WGW9 THE GRIZZ 38-8
8 861-643 Lucas Schulz Dalton, WI 24-6 TBRO2 ULTRA 35-4 TBRO0 WOW 53-4
9 776-614 Luke Craig Clayton, MI 30-1 WGW2 KING GEORGE 61-1 WGW0 DIEGO 77-8

BARROWS    CLASS 4     American Yorkshire Club   JBC

Place Lot Exhibitor Notch Sire  Sire of Dam
1 801-570 Adam Gradert Geneseo, IL 10-5 IGF2 GRUS BOLD FORCE 6-7 WGW9 THE GRIZZ 38-8
2 807-542 Rayna Hodgson Greeley, CO 20-3 STFS1 BUFFALO 11-4 CDO0 MIGHTY ONE 76-2
3 870-638 Lauren Sieren Keoto, IA 11-11 ARK1 FINAL DRIVE 130-10 MCLE9 DRIVE BY 1-1
4 726-675 Taylor Blythe Dallas City, IL 24-6 SRF2 DOC LOGAN 7-5 JGR7 DAY TRIPPER 345-11
5 881-577 Christine J Todd Danvers, IL 1-2 8HS0 RACK EM 5-2 BOBL0 TCG CAPONE 10-2
6 887-567 Travis Wallen Trafalgar, IN 6-5 CKJR1 MOONSHINE 17-4 BAJF1 WAY OUT 7-3
7 629-463 Hunter Bloch Fulda, MN 10-1 LMO1 ICE AGE 8-7 RWG9 FASTBALL 22-4
8 836-538 Ben Markegard Peterson, MN 2-4 BOLO2 SUMMER SHANDY 8-2 WJH1 AWD 42-3

 

Crossbred

Champion Crossbred & Class 8 Winner 
Shown by Jaleyn Tallman, Lomax, Ill.

Res. Champion Crossbred & Class 9 Winner
Shown by Bryce Walters, Tampico, Ill.

BARROWS    CLASS 1    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 821-494 Hallie Landry Jeanerette,  LA 2-5
2 826-593 Drew Lewis Clay City,  IL 26-6
3 831-657 Garrett Lowes Anderson,  IN 15-3
4 801-500 Adam Graddert Geneseo,  IL 51-7
5 813-621 Drew Jones Colfax,  IL 33-9
6 837-663 Paige Mcatee Newhall,  IA 49-7
7 816-436 Bailey Kemp Auxvasse,  MO 30-3
8 906-644 Kristen Rappold Pleasant Hill,  OH 8-3
9 803-439 Mitchell Halat Genoa,  IL 86-7
10 835-583 Miranda Malone Victoria,  IL 13-5

BARROWS    CLASS 2    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 822-461 Keri Landry Jeanerette,  LA 9-3
2 842-484 Stephanie Morris Elwood,  IN 23-12
3 721-548 Sage Becker Keota,  IA 95-7
4 735-555 Kylie Buysse Atkinson,  IL 33-6
5 856-470 Blake Roselieb Annawan,  IL 3-9
6 836-539 Ben Markegard Peterson,  MN 5-5
7 744-421 Jacob Chenoweth Portland,  IN 10-2
8 794-602 Cody Friday Markesan,  WI 19-10
9 793-655 Bryce Friday Markesan,  WI 22-10
10 890-457 Mikayla Wehrle New London,  WI 33-5

BARROWS    CLASS 3    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 844-431 Daniel Newnum Kingman,  IN 32-3
2 734-554 Kade Buysse Atkinson,  IL 34-1
3 827-405 Blake Logan Atlanta,  IN 14-10
4 896-566 Keaton Woods Tipton,  IN 1-1
5 816-478 Bailey Kemp Auxvasse,  MO 30-7
6 891-605 Jarrett Winner Piqua,  OH 11-1
7 722-550 Shae Lynn Becker Keota,  IA 94-7
8 805-491 Tyler Hannon Rensselaer,  IN 8-4
9 859-659 Dylan Schnitker Alden,  IA 7-2
10 819-646 Noah Kitterman Hartford City,  IN 8-7

BARROWS    CLASS 4    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 820-546 Jared Lamle Columbia City,  IN 77-2
2 888-522 Bryce Walters Tampico,  IL 21-12
3 804-489 Anna Hannon Rensselaer,  IN 13-2
4 772-441 Toni Chicos Alden,  MN 78-7
5 881-598 Christine J Todd Danvers,  IL 14-4
6 727-665 Katey Bobell Eklhart,  IL 16-1
7 873-672 Baily Sonka Newhall,  IA 42-1
8 875-591 Brennan Steere Greene,  IA 85-9
9 716-428 Elise Bailey Curryville,  MO 9-6
10 740-686 Michael Carroll Austin,  MN 1-13

BARROWS    CLASS 5    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 871-596 Logan Sieren Keota,  IA 150-9
2 878-496 Chloe Studebaker Eaton,  OH 6-7
3 889-687 Austin Wampler Milton,  IN 117-1
4 848-533 Jasmine Padilla Monmouth,  IL 44-1
5 876-512 Kryon Stone Wataga,  IL 11-6
6 899-680 Alexandra Lodermeier Goodhue,  MN 26-4
7 874-616 Braydan Steere Greene,  IA 83-3
8 837-662 Paige Mcatee Newhall,  IA 10-2

BARROWS    CLASS 6    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 811-426 Austin Irvin Mooreland,  IN 17-9
2 721-582 Sage Becker Keota,  IA 89-7
3 725-679 Jesse Birkenholz Hopkins,  MO 7-3
4 816-450 Bailey Kemp Auxvasse,  MO 14-7
5 873-669 Baily Sonka Newhall,  IA 9-9
6 905-595 Tyler Freyermuth Illinois City,  IL 152-7
7 889-682 Austin Wampler Milton,  IN 47-2
8 896-410 Keaton Woods Tipton,  IN 5-7
9 890-459 Mikayla Wehrle New London,  WI 59-10

BARROWS    CLASS 7    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 780-689 Matt Doney Mineral Point,  WI 7-3
2 775-623 Connolly Thorpe Urbana,  OH 8-2
3 723-508 Dalton Bennett Durand,  IL 66-4
4 823-412 Cash Lehrman Spencer,  SD 13-4
5 829-455 Levi Logue Liberty,  IN 0-0
6 870-637 Lauren Sieren Keoto,  IA 102-90
7 857-535 Creigh Rourke Iowa City,  IA 30-8
8 791-506 Alex Fox Michigantown,  IN 0-0
9 802-437 Bridget Halat Genoa,  IL 6-6
10 793-673 Bryce Friday Markesan,  WI 5-1

BARROWS    CLASS 8    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 908-690 Jalen Tallman Lomax,  IL 1-4
2 827-408 Blake Logan Atlanta,  IN 13-4
3 811-447 Austin Irvin Mooreland,  IN 0-0
4 829-558 Levi Logue Liberty,  IN 0-0
5 882-612 Thomas Trout Huntington,  IN 22-2
6 828-468 Hunter Logue Liberty,  IN 54-5
7 773-553 Grant Colvin Russellville,  IN 4-3
8 795-609 Bailey Fritsch Dodgeville,  WI 63-3
9 850-632 Isabelle Patterson Kenyon,  MN 5-2
10 897-486 Mason Wright Albany,  IN 5-5

BARROWS    CLASS 9    Crossbred   

Place Lot Exhibitor Notch
1 888-520 Bryce Walters Tampico,  IL 16-12
2 844-403 Daniel Newnum Kingman,  IN 18-2
3 726-676 Taylor Blythe Dallas City,  IL 2-5
4 712-497 Britney Adam Lathrop,  MO 38-2
5 856-469 Blake Roselieb Annawan,  IL 22-8
6 792-503 Sam Fox Michigantown,  IN 0-0
7 814-588 Kelly Jones Colfax,  IL 25-2
8 717-471 Bailey Shelby Galesburg,  IL 4-2
9 783-667 James Earnhart Albion,  IN 6-4
10 815-560 Paige Jones Colfax,  IL 36-9